Yükleniyor...

Kargo ve Sevkiyat Koşulları

Kargo ve Sevkiyat Koşulları detayına buradan ulaşabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünler anlaşmalı kargolarımız güvencesiyle tarafınıza ulaştırılacaktır. 


 

Ürünler sipariş onay tarihinden itibaren;

Hafta içi ve cumartesi saat 15:0’a kadar verdiğiniz Eskişehir içi siparişler aynı gün adresinize teslim edilmektedir. Bu saatlerden sonra verdiğiniz siparişler ertesi gün teslim edilmektedir. Kısıtlama süreci boyunca pazar günü kapalı olduğumuz için verdiğiniz siparişler pazartesi günü teslim edilecektir.


Hafta içi ve cumartesi saat 15:0’a kadar verdiğiniz Eskişehir dışı siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Bu saatlerden sonra verdiğiniz siparişler ertesi gün kargoya teslim edilmektedir. Kısıtlama süreci boyunca pazar günü kapalı olduğumuz için verdiğiniz siparişler pazartesi günü kargoya teslim edilecektir.


Kargo şirketi bulunduğunuz il ve ilçeye göre siparişiniz kargoya verildikten sonra 1-3 iş günü içerisinde ürünlerinizi size ulaştıracaktır.

 

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, taze ve hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Taze ürünlerde ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı tamamen açılmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek www.kurtuluskuruyemis.com.tr ‘ye iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

 

Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınız. Taze lokum, helva, reçel, kurabiye ve/veya kekte iade olmayıp, kullanılmayacak durumda olan ürün miktarına denk gelen ücret iadesi müşteriye gönderilecektir. Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.


Kullanılmayacak durumda size ulaşan ürünler için değişim talebiniz tarafımıza ulaşınca, e-posta ile bilgilendirme gönderilir.


Keyifli alışverişler dileriz.